Ernst-Jan Boers herbenoemd tot bestuursvoorzitter

18 januari 2023

Onlangs is Ernst-Jan Boers herbenoemd tot bestuursvoorzitter van ons pensioenfonds.

Dit betekent dat hij de komende vier jaar in die rol blijvend zal bijdragen aan een goed functionerend bestuur.
Wil jij meer lezen over Ernst-Jan?

Ernst-Jan is onafhankelijk voorzitter en niet-uitvoerend bestuurslid. Onafhankelijk wil zeggen dat hij noch de werkgever en werknemer noch de gepensioneerden vertegenwoordigt. Als voorzitter zorgt hij ervoor dat ons bestuur evenwichtige en goede beslissingen neemt.

Ons bestuur bestaat uit acht personen. Drie van hen zijn uitvoerende bestuursleden. Hun focus ligt vooral op de uitvoering van het beleid. De niet-uitvoerend bestuursleden hebben een meer toezichthoudende rol.  Wil jij weten wie er nog meer in ons bestuur zit? Lees dan hier verder.

Wil jij meer lezen over Ernst-Jan? Lees hier een interview met hem.

Wij maken gebruik van cookies. Dit zijn kleine bestandjes die worden opgeslagen op je computer, tablet of smartphone. Cookies hebben geen toegang tot andere informatie op je computer, tablet of smartphone. Met cookies zorgen we ervoor dat je onze website optimaal kunt beleven. Zo kunnen we je de meest passende informatie tonen. Ook gebruiken we ze om het gebruik van onze website te analyseren. Meer weten over de cookies die wij gebruiken? Bekijk dan ons cookiebeleid. Je kunt de cookies uitzetten, maar dan functioneert de website minder goed. Cookiebeleid